• usługi księgowe Szczecin

  • biuro rachunkowe Szczecin

  • księgowa Szczecin

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Szczecin

  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów Szczecin

usługi księgowe Szczecin

Niezmiernie istotnym jest wybór dobrego księgowego, który profesjonalnie poprowadzi sprawy księgowo-podatkowe, który pomoże poruszać się w zawiłych przepisach podatkowych. Jak wybrać najlepsze dla siebie biuro rachunkowe Szczecin spośród tak wielu funkcjonujących na rynku? Czym się kierować?

W moim biurze znajdą Państwo wysoki profesjonalizm, rzetelność i terminowość wykonywanych usług. Powierzając nam obsługę księgową i kadrową swojej firmy będą mogli Państwo całkowicie poświęcić się rozwijaniu swojej działalności nie martwiąc się o sprawy rozliczeń z urzędami i pracownikami. Zaoferujemy optymalne usługi księgowe Szczecin. Uzyskacie Państwo od nas informacje w tym zakresie zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem. Ze swojej strony gwarantuję zachowanie poufności w zakresie informacji dotyczących klientów, bezpieczeństwo powierzonych dokumentów, życzliwość a przede wszystkim wysoki poziom merytoryczny i jakość obsługi. Jako księgowa Szczecin, staram się, aby relacje oparte były na obustronnym zaufaniu.

Decydując się na współpracę przekonacie się Państwo, że jest to trafny wybór.

Świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów Nr 9921/2005 uprawniające do prowadzenia biura rachunkowego otrzymałam w 2005 roku. Jednakże w księgowości pracuję już kilkanaście lat. Zajmowałam stanowiska samodzielnej oraz głównej księgowej. Ukończyłam studia ekonomiczne. Tym samym zdobyłam wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości, obsłudze kadrowej i płacowej. Podnosząc swoje kwalifikacje ukończyłam studia podyplomowe, uczestniczę w specjalistycznych szkoleniach z zakresu rachunkowości i podatków. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz zdolności organizacyjne pozwalają mi na kompleksową obsługę księgową firm.

Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej w PZU SA.
Zapraszam do współpracy
Izabela Rygiel